AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Robertson pas humbjes turpëruese: E merituam këtë rezultat, dukej sikur Napoli kishte një lojtar më shumë në fushë

0 0
Read Time:40 Second

Skuadra e Liverpooli është mposhtur nga Napoli në udhëtim me rezultatin e thellë 4-1.

Pas ndeshjes, mbrojtësi i Liverpoolit, Andrew Robertson ka theksuar se skuadra e tij e ka merituar një humbje të tillë – duke marrë parasysh se çfarë ndeshje kanë zhvilluar sonte në Itali.

“Ne ishim shumë të hapur. Nuk mund të vish në një vend si ky dhe të mos jesh kompakt. Ata ishin me kilometra ekipi më i mirë”, tha Robertson për BT Sports.

“Shumë herë ata kishin hapësira për të na sulmuar dhe për të na shkaktuar probleme. Ju dilni në Champions League dhe nuk mund të jeni të hapur kështu. Ne e meritojmë këtë rezultat. Ndihej sikur kishin ata një njeri më shumë”, vazhdoi ai.

“Duhet të zgjohemi shpejt sepse nuk mund të performojmë kështu”, përfundoi ai. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=