AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rikthehet sonte Champions League

0 0
Read Time:17 Second

Sot rikthehet Cahmpions League dhe janë disa  ndeshje të cilat vihen re.

Grupi E është ende i hapur, ku 2 sfidat Salzburg-Chelsea dhe Dinamo Zagreb-Milan janë ato të cilat kanë një vemendje për të kuptuar se cilët do të vazhdojnë përpara.

Sfidë e bukur tjetër është Dortmund-Manchester City, por edhe Benfica-Juventus.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=