AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Richarlison : Po më kërkuan Chelsea dhe Arsenal

0 0
Read Time:30 Second

Richarlison e ka zbuluar një prapaskenë të afatit kalimtar veror.

Në një intervistë të dhënë së fundi, anësori deklaroi se pati një “derbi londinez” në lidhje me transferimin e tij.

Braziliani tregoi Arsenali dhe Chelsea ishin të interesuar për ish-lojtarin e Evertonit, por ishin Spurs ata që kryen pagesën e dëshiruar.

“Po, e di që Chelsea bëri një ofertë në verë… dhe besoj se Arsenali kontaktoi Evertonin për të pyetur për situatën time. Por Spurs hynë dhe pagoi tarifën, e dini? Është kaq e thjeshtë”, tha ai.

Si përfundim, lojtari kaloi në Tottenham për 60 milionë funte. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=