AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rezultatet e para te PlayOff UCL

0 0
Read Time:31 Second

Bodo-Glimt ka arritur një sukses të rëndësishëm në shtëpi ndaj Dinamos së Zagrebit duke shkuar në ndeshjen e kthimit me avantazhin e një goli.

Reinxhërs dhe PSV janë ndalur në një barazim spektakolar 2-2 në Skoci ku dhe përballja në Holandë premton po të njëjtin ritëm si takimi i sotëm.

Trabzonspori i Enis Bardhit do të luaj kualifikimin në javën e ardhshme në Turqi pas disfatës në ndeshjen e sotme.

REZULTATET FINALE:

Reinxhërs-PSV 2-2

Kolak 40′, Lorenc 70’/Sangare 37′, Obispo 78′

Kopenhagen-Trabzonspor 2-1

Klaeson 9′, Lerager 48’/ Bakasetas 79′

Bodo/Glimt-Dinamo Zagreb 1-0

Pelegrino 37′

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=