AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rennes mposht Montpellierin

0 0
Read Time:30 Second


Rennes ka mposhtur skuadrën e Montpellier me rezultat 2-1 në javën e dytë në Ligue 1.

Rennes ishte e para që kaloj në avantazh me autogolin e Le Tallec në minuten e 22′,Montpellieri mbeti me -1 lojtar në fushë që nga minuta e 42′.

Në pjesen e dyte Rennes u tregua më kerkuse por që ne minuten e 73′ edhe ajo mbeti me një lojtar më pak.

Pas dy minutash Rennes gjen golin e dytë dhe të qetsis me anë të Camavinga për 2-0.

Montpellier shënoj vonë në minutat e fundit për rezultatin final 2-1 për Rennes./sportnews3

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=