AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Reece James tek Chelsea deri 2028

0 0
Read Time:31 Second

Skuadra e Chelsea pritet të blindojë lojtarin anglez, Reece James.

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Reece James është në mesin e lojtarëve kyç te ‘Blutë’ dhe tani po flitet për një rinovim të mundshëm të tij.

Fabrizio Romano bën të ditur se Reece do të rinovojë kontratën e tij. Kontrata e re pritet të jetë valide deri në vitin 2028.

Bisedimet mes dy palëve kanë nisur dhe gjithçka pritet të vendoset shumë shpejt.

Chelse po punn që të përfshijë në kontratë opsionin për vazhdim për një vit më shumë.

Mbetet të shihet nëse gjithçka do të finalizohet sipas planit të skuadrës. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=