AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Reali i pamposhtur

0 0
Read Time:29 Second

Real Madridi është duke e vijuar ecurinë e të qenit i pamposhtur në sezonin e ri në të gjitha garat.

“Los Blancos” triumfuan edhe ndaj Leipzigut, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League.

Epilogu i ndeshjes ishte 2-0, i cili u vulos nga golat e Fede Valverde në minutën e 80’ dhe Marco Asensio (90+4)

Ndeshja mund të kishte rezultat edhe më të thellë, sikur madrilienët të ishin më pragmatikë para golit.

Si përfundim, Reali mori fitoren e dytë në po aq ndeshje në Champions League, duke e kryesuar grupin. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=