Reali fiton si mysafir ndaj Celtic

0 0
Read Time:21 Second

Ka përfunduar ndeshja në mes të Celticut dhe Real Madridit.

“Los Blancos” triumfuan me rezultat 0:3.

Ndonëse me mungesë të Benzemas, i cili u lëndua në pjesën e parë të takimit, madrilienët nuk e patën telashe fitoren.

Ishin Vinicius (56’), Modric (60’) dhe Hazard (77’) që shënuan për fitoren e “Mbretërve”.

Reali do ta ndajë kreun për këtë xhiro me Shakhtarin që po ashtu fitoi ndaj Leipzig 1-4. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %