AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Real Madrid fiton El Classicon

0 0
Read Time:24 Second

Reali i Madridit ka fituar El Clasicon duke mposhtur 3-1 Barcelonën.

Los Blancos e zgjidhën shprejt ndeshjen duke realizuar 2 gola të shpejtë, fillimisht Benzema 12′ dhe Valverde 35′.

Në të dytën Barcelona u mundua të reagojë duke gjetur golin me Torres 83′ por vetëm kaq, pasi Reali shënoi sërish këtë herë me Rodrygo i ciliu tregua i saktë nga pika e bardhë.

Me këtë sukses, Los Blancos marrin kreun me 25 pikë, 3 pikë më shumë se katalanasit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=