AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Real Madrid barazon në minutat e fundit

0 0
Read Time:24 Second

Reali Madridi mezi ka arritur ta marrë një barazim në sfidën ndaj Shakhtar Donetskut në Champions League.

“Los Blancos” vuajtën gjatë 90 minutave dhe për rrjedhojë arritën ta vendosin baraspeshën e takimit tek në fund të takimit.

Për vendasit shënoi Zubkov në minutën e 46’, ndërsa mysafirët gjetën rrugën e rrjetës me Antonio Rudigerin, pas asistimit të Toni Kroosit.

Ky barazim nuk lë shije të mirë për madrilienët para ndeshjes ndaj Barcelonës në këtë vikend në La liga.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=