AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Real fiton ndaj Shakhtar

0 0
Read Time:27 Second

Real Madridi ka marrë edhe fitoren e tretë në Grupin F duke e mposhtur Shakhtar Donetskun me rezultat 2-1.

Zhvillohej minuta e 13-të e takimit kur Rodrygo e zhbllokoi rezultatin për epërsinë e vendasve.

Vinicius Junior e dyfishoi epërsinë e Los Blancos (28’), kësaj radhe Rodrygo ishte asistues.

Oleksandr Zubkov (39’) e ngushtoi rezultatin dhe bëri që skuadrat të shkonin në pushim me rezultatin 2-1.

Sidoqoftë, ky rezultat mbeti deri në fund të takimit, duke qenë se në fraksionin e dytë të lojës nuk pati gola të tjerë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=