AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Raphinha para “El Clasico”: Ne jemi lider, Reali të bëj kujdes

0 0
Read Time:20 Second

Sulmuesi anësor brazilian i Barcelonës, Raphinha, ka thumbuar me fjalët e tij përpara “El Clasico” kundër Real Madrid në fundjavë.

Në një konferencë, braziliani ka theksuar se Barcelona është në një formë më të mirë se Real Madrid dhe se ata duhet të bëjnë kujdes.

“Ne jemi lider në tabelë. Nëse është një skuadër që duhet të ketë kujdes këtu, janë pikërisht ata”, u shreh Raphinha.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=