AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ramos nuk e ka të lehtë vendin startues

0 0
Read Time:29 Second

Situata e Sergio Ramos në PSG ka ndryshuar rrënjësisht.

Forma e dobët në të cilën ishte vitin e kaluar ka ndryshuar dhe këtë sezon ai e ka nisur si një lojtar i rëndësishëm për Christophe Galtier.

Përveç kësaj, ai ka një marrëdhënie të shkëlqyer me trajnerin e ri, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, sipas ‘AS’ tashmë Luis Campos i ka thënë spanjollit se do të ketë konkurrencë për të.

Skuadra parisiene vazhdon të kërkojë një mbrojtës, pasi duan të sigurojnë atë repart.

Milan Skriniar mbetet opsioni kryesor pavarësisht refuzimit të Interit për ta lënë atë të shkojë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=