AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rabiot mund të refuzoj kontratën e re nga Juventus

0 0
Read Time:21 Second

Juventusi po synon t’ia zgjasë kontratën mesfushorit francez, Adrien Rabiot.

Ai ka qenë pjesë shumë e rëndësishme e Zonjës së Vjetër qëkur erdhi te Zonja e Vjetër më 2019 nga Paris Saint-Germaini.

Mirëpo, duket se nëna dhe njëherësh agjentja e tij, Veronique është kundër idesë së vazhdimit të qëndrimit në Torino.

Kështu, duket që Rabioti do të kërkojë një destinacion të ri dhe me pagë më të majmë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=