AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rabiot : Duhet të harrojmë humbjen nga Milan

0 0
Read Time:41 Second

Mesfushori i Juventus, Adrien Rabiot ka dhënë disa komente para ndeshjes ndaj Maccabi Haifa.

Ylli francez i Juventus, Rabiot i ka bërë thirrje shokëve të skuadrës që të luajnë për fitore në ndeshjen ndaj Maccabi.

Për të korrur sukses, Rabiot beson se skuadra e tij duhet ta harrojë humbjen ndaj Milan.

“Po, ne duhet të fitojmë. S’mund ta zgjedhim rezultatin, por duhet të japim gjithçka për këtë fitore, në mënyrë që të luajmë një lloj finaleje në Lisbonë”, ka thënë Rabiot.

“Unë pres një skuadër më sulmuese. Ata do të luajnë në stadiumin e tyre, para tifozëve të tyre, kështu që do të jetë më e vështirë për ne. Duhet të harrojmë ndeshjen ndaj Milan dhe të fillojmë menjëherë me fitore”, shtoi ai.

Ndeshja mes Maccabi dhe Juventus luhet sonte me fillim nga ora 21:00.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=