AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rabiot afër Manchester

0 0
Read Time:23 Second

Diferenca mes ofertës së Manchester United dhe kërkesës së Adrien Rabiot është 2 milion euro.

Nëna e lojtarit njëkohësisht edhe agjentja e tij nuk është treguar fleksibël për finalizimin e kësaj marrëveshjeje dhe gjithashtu “Djatë e Kuq” duket kanë vendosur të mos bëjnë hapa para për të kënaqur dëshirën e mefushorit francez.

Qëllimi i Rabiot dhe rrethit të tij është ky operacion të mbyllet në kohë dhe të marrin atë që dëshirojnë, pa përfshirë kartonin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=