AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Pulisic zëvendësues i Leao

0 0
Read Time:29 Second

Milani po mendon për të zëvendësuar yllin e ekipit, Rafael Leaon.

E ardhmja e Leaos vazhdon të jetë e paqartë.

Drejtuesit e ‘kuqezinjve’ e duan në ekip portugezin, por rinovimi nuk po arrihet.

Interesimi i madh për yllin e Milanit, ka bërë që lojtari të mendojë më gjatë të rinovojë apo jo.

Sipas ‘AS’, klubi po mendon për lojtarin që do ta zëvendësojë atë, nëse vendos të largohet.

Bëhet fjalë për lojtarin e Chelsea, Christian Pulisic.

Lojtari ka kontratë me ‘Blutë e Londrës’ deri në vitin 2024 dhe sipas ‘Transfermarkt’ vlerësohet me 42 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=