AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Pulisic qëndron në Chelsea

0 0
Read Time:24 Second

Christian Pulisic nuk do të largohet nga ‘Stamford Bridge’.

Gjatë këtyre ditëve u raportua se Chelsea po mendon largimin e Pulisic.

Sipas mediave angleze, ‘Blutë e Londrës’ po kërkonin shkëmbimin e amerikanit me Harry Maguiren e Manchester United.

Por, një gjë të tillë e ka mohuar ‘Sky Sport’, pasi njofton se Pulisic do qëndrojë në Chelsea, transmeton lajmi.net.

23 vjecari u transferua në ‘Stamford Bridge’ në vitin 2019 dhe ka kontratë me londinezët deri në qershor të vitit 2024.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=