Publikohet shorti i CHL

0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Është publikuar orari i ndeshjeve për fazën e grupeve, të Champions League.

32 skuadra, të ndara në tetë grupe, do të garojnë me njëra-tjetrën për të përfunduar në njërën nga dy pozitat e para të grupit përkatës.

Ndeshja e parë do të jetë ajo në mes të Ajax dhe Angers që luhet më 7 shtator.

Sikurse jemi mësuar në vitet e fundit, do të jenë dy orare ndeshjesh në këtë fazë. Disa ekipe luajnë nga ora 18:45, kurse disa të tjera në 21:00.

Ky stad i garës do të përfundojë më 1 nëntor.

Më poshtë gjeni çiftet e plota të ndeshjeve. 

LAJMI I RI 

“Nuk ka marrëveshje përfundimtare mes Kosovës e Serbisë pa përfshirjen e Biden”

Publikohet orari i ndeshjeve në Champions League

SPORT 

27/08/2022 09:45

Është publikuar orari i ndeshjeve për fazën e grupeve, të Champions League.

32 skuadra, të ndara në tetë grupe, do të garojnë me njëra-tjetrën për të përfunduar në njërën nga dy pozitat e para të grupit përkatës.

Ndeshja e parë do të jetë ajo në mes të Ajax dhe Angers që luhet më 7 shtator, transmeton lajmi.net.

Sikurse jemi mësuar në vitet e fundit, do të jenë dy orare ndeshjesh në këtë fazë. Disa ekipe luajnë nga ora 18:45, kurse disa të tjera në 21:00.

Ky stad i garës do të përfundojë më 1 nëntor.

Më poshtë gjeni çiftet e plota të ndeshjeve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %