AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Publikohet orari i EL

0 0
Read Time:21 Second

Është publikuar orari i ndeshjeve për fazën e grupeve, të Europa League.

32 skuadra, të ndara në tetë grupe, do të garojnë me njëra-tjetrën për të përfunduar në njërën nga dy pozitat e para të grupit përkatës.

Oraret për ndeshjet e kësaj faze do të jenë 18:45 dhe 21:00.

Ky stad i garës do të përfundojë më 1 nëntor.

Më poshtë gjeni çiftet e plota të ndeshjeve. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=