AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

PSG nuk heq dorë, ofertë joshëse Interit për Skriniar

0 0
Read Time:37 Second

Milan Skriniar po përjeton ditët e fundit me fanellën e Interit sepse PSG është rikthyer në sulm me një ofertë më joshëse se sa 50 milionëshi i propozuar në korrik. Oferta aktuale për sllovakun është 60 milionë + 5 bonuse.

Lëvizje që ka futur në mendime drejtuesit zikaltër të cilët e kanë rritur edhe më shumë stekën duke e çuar në 90 milionë, shumë që vështirë se mund të arrihet edhe nga një president dorëlëshuar si Nasser Al-Khelaifi.

Skrinuar ka rënë personalisht dakort me PSG ku do të fitojë nga 7.7 milionë në sezon për 5 vitet e ardhshme dhe ideja për të luajtur me Messin dhe Neymar e Mbappe e intrigon por nuk ka bërë asnjë lëvizje presioni ndaj zikaltërve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=