AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

PSG e do Skriniarin, Interi kërkon Paredesin dhe para

0 0
Read Time:42 Second

Interi thuhet se ka kërkuar Leandro Paredesin plus 20-30 milionë euro në këmbim të shitjes së mbrojtësit Milan Skriniar te Paris Saint-Germain.

Sipas gazertës italiane Tuttosport, marrëveshja po diskutohet pasi Paris Saint-Germain kërkoi informacion mbi disponueshmërinë e sllovakut Skriniar.

Skriniar ka qenë i lidhur edhe me klubet e mëdha angleze si Manchester United, Manchester City, Tottenham dhe Arsenal.

Nëse ai shkon në Ligue 1 te PSG, atëherë Inter kërkon shërbimet e mesfushorit Paredes së bashku me 20-30 milionë euro në këmbim.

Do të ishte një kthim në Serie A për mesfushorin 26-vjeçar të Argjentinës, i cili tashmë ka luajtur për Chievo, Empoli dhe Roma.

Sa i përket Skriniar, ai do të ishte zëvendësuesi ideal për Thiago Silva, i cili u largua nga PSG si lojtar i lirë për të nënshkruar me Chelsean.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=