AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

PSG barazon me Benfican,Dortmund poashtu me Sevillen

0 0
Read Time:35 Second

Paris Saint Germain nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në sfidën që kampionët e Francës e luajtën ndaj Benficas në Champions League.

Ndonëse e patën kontrollin e ndeshjes, kur vije fjala te posedimi i topit, djemtë e Christopie Galtier ishin “shterpë” në shënimin e golave.

Golin e vetëm të për vendasit e shënoi i shumëpërfoluri, Kylian Mbappe, nga pika e bardhë.

Gjithsesi, Benfica nuk u penalizua dhe rrugën e rrjetës e gjeti me Joao Mario, po ashtu nga penalltia.

Në anën tjetër, Dortmundi mbeti baras me Sevillën.

Mysafirët kaluan të parët në epërsi me Nianzou, kurse për barazimin e shifrave u përkujdes Jude Bellingham.

Më poshtë gjeni rezultatet e të gjitha sfidave.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=