AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Prishtina mposht lehtë Malisheven

0 0
Read Time:22 Second

Prishtina ka fituar me lehtësi në ndeshjen ndaj Malishevës, e vlefshme për Superligën e Kosovës në futboll.

Kryeqytetasit shënuan plot katër herë në portën e mysafirëve.

Për skuadrën e Ismet Munishit, që luajti pa praninë e tifozëve, shënuan Hoti (1’), Uka (27’), Krasniqi (penallti) (34’) dhe Gashi (45+), teksa gjithçka që arriti të bënte Malisheva ishin golat e Shillovës dhe Hajdarit.

Falë kësaj fitoreje, Prishtina ngjitet në vendin e tretë me 11 pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=