AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Premier Liga rikthehet në fundjavë

0 0
Read Time:35 Second

Premier Liga e Anglisë do të rifillojë këtë fundjavë dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë federata e futbollit e Anglisë.

Këtë fundjavë që vajti, ndeshjet e parapara nuk u zhvilluan për shkak të vdekjes së Mbretëreshës Elizabetë II.

Ishte përfolur se edhe në vikendin e ardhshëm nuk do të mbaheshin përballjet e parapara, porse tashmë është konfirmuar se në fakt gjithçka do të vijojë sipas planit.

Wolves – Manchester City, Brighton – Crystal Palace, Newcastle  – Bournemouth, Aston Villa – Southampton, Nottingham Forest – Fulham, Brentford Arsenal, Everton –West Ham do të jenë ndeshjet që do të zhvillohen.

Mirëpo, takimet Chelsea-Liverpool dhe Manchester United – Leeds United nuk do të luhen për shkak të mungesës së kapaciteteve të sigurisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=