AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Potter : Ndihem gati për një sfidë të re

0 0
Read Time:42 Second

Graham Potter është përshëndetur me skuadrën dhe tifozët e Brighton.

Chelsea ka emëruar Graham Potter si trajner të ri dhe anglezi është shprehur se kjo mund të jetë pikërisht koha e duhur për këtë hap përpara.

“Kane qenë tri vite të shkëlqyera me një klub që ndryshoi jetën time dhe dua të ju përshëndes të gjithëve që bëtë këtë periudhë të karrierës sime kaq speciale”, ka thënë Potter.

“Ndoshta s’ju bind dot të gjithëve të më falni për largimin – por së paku mund t’iu falënderoj. Shpresoj të kuptoni se në këtë fazë të karrierës sime, ndihem sikur është koha të provoj një aventurë të re. Ndihem person dhe trajner më i mirë me eksperiencat që kisha aty”, shtoi mes tjerash trajneri.

Potter do të ketë një test të vështirë te Chelsea, ku skuadra është në një krizë rezultatesh.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=