AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Potter : James mund të bëhet legjendë

0 0
Read Time:43 Second

Reece James mund të bëhet legjendë e skuadrës së Chelsea, beson Graham Potter.

Trajneri i ri i Chelsea, Graham Potter nuk ka kursyer lëvdatat për mbrojtësin e djathtë, Reece James.

Potter beson se potenciali i James është ‘përtej qiellit’, dhe e sheh të mundshme që në të ardhmen ai të ketë epitetin e legjendës së klubit.

“Ai mund të luajë në çdo ndeshje në botë, ai është i shkëlqyer. Puna ime është ta ndihmojë atë të kap potencialin sepse potenciali i tij shkon përtej qiellit”, ka thënë Potter.

“Ne e duam atë. Ai është shumë i rëndësishëm për ne. Puna ime është ta ndihmojë atë të përmbushë potencialin e tij, dhe potenciali i tij është të bëhet një legjendë e Chelsea”, shtoi trajneri anglez.

22-vjeçari është kthyer në një startues të padiskutueshëm te ‘Blutë’. Ai ka regjistruar mbi 100 paraqitje te klubi. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=