AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Potter i lumtur me Chelsean

0 0
Read Time:34 Second

Skuadra e Chelsea vazhdon të jetë në krizë të rezultateve.

Chelsea nuk arriti të merrte fitore as mbrëmë në Champions League.

Trajneri i ri i ‘Bluve’, Graham Potter megjithatë është shprehur i lumtur me paraqitjen e lojtarëve të tij.

“Lojtarët dhanë gjithçka”, ka thënë Potter, transmeton lajmesportive.

“Isha krenar me mënyrën se si reaguan ata, nuk është e lehtë të ndryshosh trajnerin dhe gjithçka që po vjen, por reagimi i tyre ishte brilant. Sa i përket efortit, ishte aty”, shtoi tutje anglezi.

Chelsea vazhdon të jetë pa fitore këtë edicion në Champions League, ku është përballur me Dinamo Zagreb dhe Salzburg. Ndeshja e ardhshme në këtë kompeticion për ‘Blutë’ do të jetë ndaj Milan.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=