Potter flet pas ndeshjës me Milan

0 0
Read Time:42 Second

Graham Potter ka dhënë disa komente pas fitores së Chelsea ndaj Milan.

Chelsea mori një fitore 3:0 ndaj Milan dhe konfirmoi se është në rrugë të mirë për të rigjetur formën.

Pas ndeshjes, disa komente ka dhënë trajneri i ‘Bluve’, Graham Potter, i cili u shpreh i lumtur por bëri të ditur se ka rrugë të gjatë për skuadrën e tij në këtë kompeticion.

“Ishte një natë e mirë për ne. Ne kishim nevojë të luanim mirë. Paraqitja ishte e mirë. Ishte fitore e rëndësishme për ne”, ka thënë Potter.

Tutje, ai foli për gjasat e skuadrës së tij, për t’u kualifikuar tutje.

“Ishte fitore e rëndësishme por akoma kemi rrugë të gjatë për të bërë për të vazhduar në këtë kompeticion”, shtoi ai.

Chelsea ka barazuar pikët me Milan, pas fitores së siguruar mbrëmë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %