Pochettino mund të zëvendësojë teknikun anglez në Premier League

0 0
Read Time:16 Second

Aston Villa nuk është në një situatë të mirë në tabelën e Premier League, dhe Gerrard nuk po mundet të menaxhojë siç duhet skuadrën e tij.

Drejtuesit po mendojnë të shkarkojnë ish-legjendën e Liverpool.

Për ta zëvendësuar atë, ata po mendojnë të sjellin në pankinë ish-trajnerin e PSG-së dhe Tottenham, Pochettino.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=