AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Pioli afër të vazhdojë kontratën

0 0
Read Time:32 Second

Stefano Pioli do vazhdojë të drejtojë skuadrën e Milanit.

Piolo ka kontratë me kampionin e Italisë deri në vitin 2023, por klubi e duan më gjatë në ekip.

Sipas raportimit të ‘Tuttospor’, Milani është gati t`i japë trajnerit Stefano Pioli një zgjatje të kontratës, përcjell lajmi.net.

Marrëveshja aktuale e italianit është caktuar të skadojë në qershor 2023, dhe megjithëse, kuqezinjtë kanë një opsion për të zgjatur marrëveshjen e tij me një vit, deri në vitin 2024, ka më shumë gjasa që ata të negociojnë një zgjatje më të gjatë.

Mbetet të shihet nëse do arrijnë një akordim drejtuesit e klubit me Stefano Piolin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=