AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Përfundojn ndeshjet,fitojn Ajax e Sporting

0 0
Read Time:19 Second

Kanë përfunduar ndeshjet Ajax – Rangers dhe Frankfurt – Sporting në kuadër të fazës së grupeve të Champions League.

Skuadra holandeze fitoi 4-0 falë golave Alvarez, Berghuis, Kudus dhe Berwijn.

Në anën tjetër, Frankfurti pësoi disfatë të thellë në shtëpi ndaj Sportingut falë golave të Edwards. Trincao dhe Santos.

Tek Ajax pësoi lëndim Bergwijn pasi e shënoi golin e katërt të ndeshjes. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=