AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Partizani merr kreun

0 0
Read Time:30 Second

Një gol i Xhuliano Skukës i ka mjaftuar Partizanit për të marrë tri pikët ndaj Laçit dhe për të qenë skuadra e vetme me pikë të plota pas dy javëve të para të Superiores.

Ekipi i Kolelës ka dominuar ndeshjen ndaj kurbinasve, por për ta vendosur këtë duel u desh një penallti e akorduar me VAR në fund të pjesës së parë, të cilën e transformoi sulmuesi i të kuqve.

Më pas, Partizani shpërdoroi disa mundësi shumë të mira për të dyfishuar rezultatin përballë Laçit që reagoi rrallëherë dhe nuk dukej aspak në lartësinë e pretendimeve që ka për këtë sezon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=