AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Paredes ne Juve?

0 0
Read Time:20 Second

Ndërsa është arritur një marrëveshje mes Leandro Paredes dhe Juventusit për ardhjen e tij këtë, ajo mes Juves dhe Paris Saint-Germain mungon.

Sipas RMC Sport, negociatat janë në proces.

Kështu, huazmim me opsion blerjeje duket e privilegjuar dhe të dy ekipet synojnë të bien dakord. Pasi u bë zëvendësues me ardhjen e Vitinhas dhe Renato Sanches, Leandro Paredes mund të gjejë një vend te Juventus. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=