AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Paredes : Doja vetem Juventusin

0 0
Read Time:40 Second

Leandro Paredes kishte ndarë mendjen tash e sa kohë për kalimin te Juventus.

Mesfushori argjentinas është larguar nga PSG gjatë orëve të fundit të merkatos, për të kaluar në Serie A.

Paredes i është bashkuar Juves, dhe në fjalët e tij të para si lojtar i ‘Biankoneri’, ka thënë se mendja e tij ishte vetëm te Juve dhe s’kishte alternativë tjetër.

“Jam vërtetë i lumtur të jem këtu, është klub që e kam dashur gjithmonë, kështu që jam i lumtur”, ka thënë Paredes.

“Juve është skuadra e ëndrrave të mia. Kisha mundësinë që vite më parë t’i bashkohesha, dhe nuk desha ta humb prapë mundësinë. I thash familjes dhe shokëve: është Juve ose asgjë”, ka shtuar lojtari.

Paredes do ta ndihmojë Allegrin në repartin e mesfushës ku aktualisht skuadra ka disa mungesa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=