AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Origi kthehet në stërvitje, pritet të jetë gati për Chelsean

0 0
Read Time:32 Second

Milan ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes ndaj Chelsea.

Ylli belg, Divock Origi është kthyer në stërvitje, pas një lëndimi që e mbajti jashtë fushave të blerta.

Trajneri Stefano Pioli mund të bëjë llogaritë edhe në sulmuesin belg, për ndeshjen e Champions League, të cilën Milan e luan ndaj Chelsea.

Sipas Vitiello, Origi sot mori pjesë në seancën stërvitore me pjesën tjetër të grupit dhe është rikuperuar plotësisht.

Lojtari mund të marrë minutat e tij qysh në ndeshjen ndaj londinezëve.

Rikthimi i tij është i rëndësishëm, pasi Milan numëron 6 lojtarë të lënduar aktualisht. Opsionet për rotacione në formacion janë minimale për Pioli.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=