AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Odegaard : Nuk do të ankohemi për kohë të keqe, shkojmë për të fituar

0 0
Read Time:31 Second

Martin Odegaard ka folur për ndeshjen që Arsenali do ta luajë të enjten mbrëma ndaj Bodo Glimtit.

Ndeshja fillon në orën 18:45 në stadiumin “Aspmyra Stadion”.

Në lidhje me kundërshtarin dhe motin atje, Odegaard nuk ka dashur të gjejë pretekste në lidhje me ndonjë dështim të mundshëm.

“Gabimi më i madh që mund të bëjmë është të flasim për fushën ose motin. Duhet të vijmë këtu dhe ta fitojmë ndeshjen. Është ende futboll dhe i njëjti”, përfundoi ai.

Arsenali, përkundër që e ka një ndeshje më pak se Zurich dhe Bodo Glimt, vijon të jetë lider i grupit me gjashtë pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=