AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Oblak tek Manchester United?

0 0
Read Time:36 Second

Jan Oblak mund të përfundojë te Manchester United.

Portieri i Atletico Madrid, Jan Oblak lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Metropolitano’, dhe United shihet si një destinacion i mundshëm.

Raportime të ‘Mirror’ bëjnë të ditur se kontrata e Oblak skadon në fund të sezonit 2022/23, dhe Atletico mund të konsiderojë shitjen e tij në merkaton e janarit.

‘Los Rojiblancos’ po shqyrtojnë opsionin për të drejtuar portierin kah ‘Old Trafford’.

Trajneri i Atletico, Diego Simeone thuhet se tashmë ka identifikuar edhe zëvendësuesin e mundshëm të Oblak.

Portieri i Aston Villa, Emiliano Martinez, shihet si një nga të preferuarit e trajnerit argjentinas.

Mbetet të shihet nëse United do të bëjë ndonjë ofertë për Oblak, gjatë merkatos së janarit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=