AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Oblak mungon ndaj Real Madridit?

0 0
Read Time:42 Second

Portieri i Atletico Madridit, Jan Oblak mund të mos jetë me ekipin për ndeshjen ndaj Real Madridit.

Real Madridi do të jenë mysafirë të Atletico Madridit, për ndeshjen e xhiros së gjashtë në La Liga.

E, për këtë takim pritet të mungojë portieri i ‘los colchoneros’ Oblak.

Sipas ‘Marca’ ditëve të fundit slloveni është stërvitur vetëm, për shkak të një lëndimi në kofshë, transmeton lajmesportive.

Gjatë ditës së sotme ekipi i Diego Simenones kishin pushim, teksa portieri ishte prezent në kampin stërvitor për të punuar që të jetë i gatshëm, por u pa duke çaluar.

Oblak mungon që nga shtatë shtatori ku ishte me ekipin në fitoren ndaj Portos, kurse nuk ishte në ndeshjet ndaj Celta Vigos dhe Bayer Leverkusen.

Mbetet të shihet nëse portieri do të jetë me ekipin të dielën, me fillim nga ora 21:00.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=