AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Nuk mungon portieri i Milanit

0 0
Read Time:26 Second

Eurosport, në një raportim të bërë së fundi, i ka qetësuar disi tifozët e Milanit në lidhje me lëndimin e portierit Mike Maignan.

Sipas mediumit presitigjioz, francezi ka vetëm një shqetësim të vogël dhe nuk bëhet fjalë për ndonjë lëndim serioz.

Po i njëjti burim thotë se gardiani i Milanit u zëvendësua pas pjesës së parë vetëm për shkak të parandalimit të një lëndimi më të madh që mund të vinte gjatë ndeshjes.

Mbetet të shihet nëse Maignan do të jetë gati për ndeshjen e ardhshme. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=