AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Nuk mjafton Haaland

0 0
Read Time:20 Second


Manchester City ka barazuar 1-1 me  Aston Villan.

Ishte minuta e 50-të e takimit, kur Kevin de Bruyne asistoi te Erling Haaland për 1-0.

Por, Jacob Ramsey gjeti për mrekulli Leon Baileyn, që i barazoi shifrat në 1-1.

Pas javës së gjashtë, Manchester City ka 14 pikë, një më pak se Arsenali që mban kreun dhe luan nesër ndaj Man United. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=