AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Nuk ka transfer tek Barcelona

0 0
Read Time:30 Second

Barcelona nuk arriti të bënte lëvizjen e madhe sonte në orët e fundit të merkatos, për Bernardo Silva.

Skuadra katalane thuhet të ketë tentuar deri në fund për transferimin e portugezit Bernardo Silva, por në fund s’arritën marrëveshje.

Gerard Romero bën të ditur se Barca dhe Jorge Mendes, agjenti i lojtarit, punuan gjatë gjithë ditës për të kompletuar këtë transferim.

Megjithatë, Barca s’arriti të largonte kartonin e Memphis Depay dhe kjo pamundësoi finalizimin e marrëveshjes.

Kishte një periudhë gjatë ditës ku Barca kishte besim maksimal se lëvizja do të bëhej.

Tani, gjithçka është e mbyllur. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=