Neymar : Ndihmova Messin

0 0
Read Time:30 Second

Neymari ka pohuar Lionel Messi i ka tejkaluar vështirësitë e fillimit te Paris Saint-Germaini dhe tash është rehatuar te klubi francez.

“E njoh Leon që një kohë të gjatë. Kam mundur t’i ndihmoj,” ka thënë Neymari për DAZN.

“Është e vështirë që ta bësh një ndryshim sepse  ai kishte qenë te Barcelona për shumë vite dhe tash gjithçka ka ndryshuar për të dhe për familjen e tij”.

“Është e vështirë, por mendoj që ai po përmirësohet tash dhe po ndihet si në shtëpi. Dua që ai të kënaqet, dua që të kalojmë mirë të gjithë”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %