AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Neuer e Goretzka pozitiv me Covid

0 0
Read Time:24 Second

Kombëtarja e Gjermanisë nuk do të jetë e plotë, si pasojë e COVID-19.

Hansi Flick kishte përfshirë Leon Goretzka dhe Manuel Neuer në listën e kombëtares, por ata s’do të mund të japin kontributin e tyre.

Sipas raportimeve të fundit, dyshja e Bayern kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Të dy lojtarët thuhet se janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë në vet-izolim.

Ata do të ndjekin protokollet e përcaktuara për tejkalimin e koronavirusit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=