AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Neser starton Champions League

0 0
Read Time:29 Second

Ditën e nesërme fillon kompeticioni më i bukur për klube.

Champions League do të tërheqë vëmendjen e miliona tifozëve në mbarë botën me ndeshjet e saj të grupeve. Ndeshjet e para hapëse do të jenë dy, në orën 18:45 me Dinamo Zagreb-Chelsea dhe Dortmund-Copenhagen.

Më pas, në orën 21:00, do të luhen 6 ndeshjet e tjera të mbrëmjes. Ndeshja që do të ketë vëmendjen maksimale nga të gjithë, do të jetë sfida PSG-Juventus. Klubi francez shihet si favorit për të fituar këtë sfidë, edhe pse Juventus nuk është një ekip i dobët.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=