AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ndeshjet për sot

0 0
Read Time:34 Second

E mërkura do të sjell përballje mjaft interesante në Champions League.

Ndeshjet më interesante do të zhvillohet në “Giuseppe Meazza”, në mes të Interit dhe Bayern Munchen dhe në stadiumin “Diego Armando Maradona” ku do të luajnë Napoli dhe Liverpool.

Shumica e ndeshjeve fillojnë nga ora 21:00 ndërkaq dy ndeshje fillojnë nga ora 18:45, ajo në mes të Ajaxit dhe Rangersit dhe Eintrachtit të Frankfurtit dhe Sportingut të Lisbonës, njofton Klankosova.tv.

Ndeshja Napoli – Liverpool do të transmetohet drejtpërdrejtë në Klan Kosova.

Ndeshjet e së mërkurës në Champions:

Ajax – Rangers,

Eintracht Frankfurt – Sporting Lisbona,

At. Madrid – Porto,

Barcelona – Plzen,

Club Brugge – Bayer Leverkusen,

Tottenham – Marseille,

Napoli – Liverpool,

Inter – Bayern Munchen.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=