AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ndeshje interesante sonte

0 0
Read Time:31 Second

Ligat evropiane do të vijojnë edhe në këtë fundjavë me ndeshje interesante.

Manchester City, Barcelona dhe Bayern Munich do të luajnë në ligat e tyre respektive.

Më fillim nga ora 13:30, “Qytetarët” do të jenë nikoqirë të Wolverhamptonit për ta hapur siparin e javës së shtatë në Premier League.

Pos saj, i impenjuar do të jetë edhe Tottenhami që ka punë me Leicester Cityn.

Në La liga, siç u tha, ndeshja për t’u veçuar është Barcelona – Almeria, më fillim nga ora 16:15, ndërsa Bundesliga, ndër të tjera, rezervon takimin Augsburg – Bayern Munich (15:30) dhe derbin Dortmund – Schalke (15:30).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=