AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ndeshje interesante edhe sonte

0 0
Read Time:30 Second

Futbolli në garat evropiane vazhdon edhe sot.

Ndeshje interesante priten të zhvillohen sot, në kuadër të ligave evropiane.

Tottenham Hotspur do kërkojë tri pikët e reja në udhëtim te Nottingham Forest, me fillim nga ora 17:30.

Në La Liga dy gjigantët Real Madridi dhe Barcelona do kenë përballjet e tyre.

Barça pret Real Valladolid, nga ora 19:30.

Kurse ‘Mbretërit’ luajnë në udhëtim te Espanyol, me fillim nga ora 22:00.

Në Serie A Napoli do jetë mysafirë i Fiorentinës, nga ora 20:45.

Kurse derbi francez në mes Paris Saint Germain dhe Monacos luhet në orën 20:45.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=