AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ndeshja Rangers-Napoli shtyhet për të mërkuren

0 0
Read Time:29 Second

Ndeshja mes Rangers dhe Napoli do të luhet të mërkurën.

Skuadra e Rangers ka konfirmuar se ndeshja e tyre e vlefshme për Champions League, ndaj Napoli, do të shtyhet për ditën e mërkurë.

Arsyeja për këtë është ‘kufizimi i burimeve të sigurisë’ që nënkupton trupat policorë.

Ky kufizim vjen për shkak të vdekjes së mbretëreshës.

Kësisoj, asnjë tifozë mysafirë nuk do të lejohet të udhëtojë drejt Skocisë, për të shmangur nevojën për siguri më të madhe.

Në ndeshjen e kthimit, tifozët e Rangers po ashtu nuk do të udhëtojnë për në Itali, për ‘Fair-Play’. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=