AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Navas nuk arrin marrveshje me Napolin

0 0
Read Time:25 Second

Napoli duket se nuk do të gjejnë marrëveshje për Keylor Navas.

Orët e fundit të merkatos janë jashtëzakonisht dinamike, me skuadrat që po tentojnë të mbyllin marrëveshjet e fundit.

Sipas raportimeve nga Italia, Napoli kanë tentuar deri në fund për Keylor Navas, por tashmë janë dorëzuar.

Napolitanët do të jenë për pjesën e mbetur të sezonit me dyshen Alex Meret dhe Salvatore Sirigu.

Thuhet se skuadra italiane mund t’i kthehet garës për Navas gjatë muajit janar, kur merkatoja e dimrit të hapet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=